2...1...0 start

Biuro Wystaw Artystycznych w Skierniewicach zaprasza na wystawę 2...1...0 start - wystawa Pracowni Malarstwa 210, Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi/ Wystawa czynna będzie w dniach od 21.10.2011r.do 6.11.2011r. codziennie oprócz poniedziałków w godz. 11-17 w soboty i niedziele w godz. 11-14. Na wernisaż zapraszamy 21.10.2011 (piątek) o godz.18.00

udział biorą:

Łukasz Bazela
Paweł Bijak
Joanna Buczyńska
Jacek Chrzanowski
Renata Gajowniczek
Mateusz Gapski
Bolek Godziński
Natalia Grabowska
Agnieszka Kilijańczyk
Zuza Kosińska
Magdalena Leśniak
Joanna Maślejak
Marika Michalska
Natalia Rak
Aneta Stróżewska
Dorota Szewczyk
Maciek Walczyk
Natalia Wieteska
Marcin Wydrzyński
Katarzyna Załęska
Karolina Zielińska
oraz
mgr Ola Kozioł
prof. nadzw. Piotr Stachlewski

Serdecznie zapraszamy!

2...1...0...START

Dla wielu młodych malarzy, prezentujących tu swoje prace jest to pierwsza wystawa. Zaopatrzeni w potrzebną dla twórczości energię czekają na START w artystyczną przyszłość. To od tej wystawy rozpoczną swój kontakt z odbiorcą i od niej rozpocznie się ich artystyczne CV. Równocześnie ma tu miejsce prezentacja prac studentów i absolwentów, którzy mają już za sobą pierwsze ważne artystyczne sukcesy.

2...1...0... To nie tylko odliczanie. 210 to również numer pracowni działającej w strukturze Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, którą prowadzę wspólnie z Panią mgr. Olą Kozioł. Prezentowane prace powstały w ciągu kilku ostatnich semestrów. Są to obrazy-ćwiczenia, wykonywane na pierwszych latach studiów, jak również obrazy-eksperymenty, obrazy-odkrycia czy obrazy-manifesty oraz, te najważniejsze w procesie dydaktycznym, obrazy z dyplomu wieńczącego pięcioletni okres malarskiej edukacji. Pracownia to również pedagodzy, więc i my solidarnie prezentujemy tu swoje prace. Wszyscy zaś liczymy na krytyczne, ale i przychylne przyjęcie.

Piotr Stachlewski, prof. nadzw.

wystawa 22
wystawa 01
wystawa 10
wystawa 21
05 wernisaż
wystawa 16
02 wernisaż
wystawa 12
wystawa 18

 

 

  Zaloguj się

Prowadzenie serwisu: Strony WWW - KOSSUT PL Skierniewice